بیت کوین گایدلاین | احراز هویت برای کسب و کار ، آیا واقعا ارزشش را دارد؟

پس از نشت اطلاعات BitMEX در روز های اخیر ، وکیل و مشاور عمومی در راه ‌اندازی امور مالی غیر متمرکز Jake Chervinsky ، این سوال را مطرح کرد که با توجه به افشای اطلاعات کاربران در فضای عمومی ، آیا تکمیل اطلاعات KYC ارزشی دارد؟

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

احراز هویت برای کسب و کار ، آیا واقعا ارزشش را دارد؟پس از نشت اطلاعات BitMEX در روز های اخیر ، وکیل و مشاور عمومی در راه ‌اندازی امور مالی غیر متمرکز Jake Chervinsky ، این سوال را مطرح کرد که با توجه به افشای اطلاعات کاربران در فضای عمومی ، آیا تکمیل اطلاعات KYC ارزشی دارد؟ 

زمانی است که ما در KYC تجدید نظر می‌کنیم !

در توییتی که در تاریخ ۱ نوامبر منتشر شد ، Chervinsky الزامات KYC را یک شمشیر دو لبه دانست! او توضیح داد که KYC به نیروی انتظامی کمک می‌کند تا معاملات غیر قانونی را ردیابی کند ، اما میتواند مردم را در معرض هک شدن ، فیشینگ و سرقت هویت قرار دهد. وی در پایان این سوال را مطرح کرد ، زمان آن رسیده است که در مورد ترید کردن تجدید نظر کنیم ، آیا ارزشش را دارد؟

اطلاعات بیش از حد

Chervinsky همچنین تصدیق کرد که وی روش ‌های شناسایی بکار رفته توسط BitMEX را بطور کامل نمی‌داند ، اما ادعا کرد که استفاده از یک مدل مبتنی بر حساب ، شکلی از KYC به خودی خود است. او افزود ، ذخیره سازی مقادیر زیادی از اطلاعات شخصی قابل شناسایی – PII – در  سرور های متمرکز ، میتواند دارای پیامد های بسیار جدی باشد. وی گفت: ما باید در نظر داشته باشیم که آیا سود جمع‌آوری مقادیر انبوه اطلاعات شخصی در یک نقطه از شکست ، هزینه را توجیه می‌کند؟

صرافی ارزهای دیجیتال BitMEX با اذعان به فراموشی استفاده از bcc در ارسال ایمیلی انبوه باعث نشت اطلاعات حساب های کاربری گردید. علاوه بر این ، همانطور که Cointelegraph در ماه اوت گزارش داد ، Binance در رویدادی که خطرات تایید هویت را نشان میداد ، از انتشار اسناد و عکس ‌های کاربر خود توسط یک فروشنده ثالث پرده برداشت! ​

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398