بیت کوین گایدلاین | همکاری Samsung Pay با RippleNet برای ارائه خدمات پرداخت برون مرزی

Samsung Pay ، ارائه دهنده بزرگترین سرویس پرداخت های ارزی با تلفن همراه در کره جنوبی ، همکاری خود را با Finablr یکی از اعضای RippleNet ، آغاز نمود. هدف از این همکاری ، ارائه خدمات پرداخت های برون‌ مرزی برای کاربران استفاده کننده از اپلیکیشن های مورد نظر اعلام شده است.

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

همکاری Samsung Pay با RippleNet برای ارائه خدمات پرداخت برون مرزیSamsung Pay ، ارائه دهنده بزرگترین سرویس پرداخت های ارزی با تلفن همراه در کره جنوبی ، همکاری خود را با Finablr یکی از اعضای RippleNet ، آغاز نمود. هدف از این همکاری ، ارائه خدمات پرداخت های برون‌ مرزی برای کاربران استفاده کننده از اپلیکیشن های مورد نظر اعلام شده است. Finablr گزارش آغاز این همکاری را در روز ۳ اکتبر رسانه ای نمود و افزود:

خدمات پرداخت ‌های برون ‌مرزی با امنیتی بالا ، به ۴۷ کشور از طریق انواع روش‌های پرداختی که همه درون کیف پول همراه سامسونگ تعبیه شده اند را برای کاربران فراهم خواهد نمود!

علاوه بر این بنا به گزارشات ، مشتریان سامسونگ که در ایالات‌متحده هستند ، می‌توانند با استفاده از Credit card یا Debit card خود برای ارسال پول از طریق این سامانه اقدام نمایند.  

توکن های امنیتی

اعلام شده است که ، تمام هزینه‌ها و نرخ‌های تبادل بصورت پیشفرض نمایش داده خواهند شد ، که به کاربران این اجازه را می‌دهد تا از قبل بدانند که آن‌ها چه چیزی را پرداخت خواهند کرد. این سامانه برای تامین امنیت خدمات پرداختی ، از توکن های امنیتی که توسط Samsung Knox پشتیبانی میشوند استفاده خواهد کرد. Sang Ahn ، معاون رئیس و رئیس بخش خدمات در شرکت سامسونگ الکترونیک آمریکا افزود:

 انتقال پول اولین قدم در چشم‌ انداز ما برای تبدیل سامسونگ به سکویی است که زندگی مالی کاربران را راحت‌تر خواهد کرد. دامنه خدمات در Samsung Pay ، همکاری نزدیکی با رهبران این صنعت مانند Finablr قرار دارد ، و این امر اثر مثبتی بر تجربه کاربری کاربران استفاده کننده از خدمات ارائه شده خواهد داشت!

 ​فضای رقابتی فزاینده 

در پایان اعلام گردید ، در حالی که خدمات ذکر شده در حال حاضر به پایگاه داده ایالات ‌متحده منتقل شده است ، خدمات جدید در سال آینده به بازارهای بیشتری گسترش داده خواهند شد. براساس گزارش وب سایت Crunchbase ، سازمان Finablr در آوریل ۲۰۱۸ تاسیس شد و سود آوری آن سالانه ۵ میلیون دلار برآورد شده ‌است. 

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398