بیت کوین گایدلاین | حذف شش ارز دیجیتال از صرافی Poloniex در دستور کار قرار گرفت

صرافی ارزهای دیجیتال Poloniex اعلام کرد که در حال خارج کردن ارزهای دیجیتال CALM ، PASC ، STEEM ، NAV ، GAME و LBC از لیست ارزهای دیجیتال خود میباشد. به نقل از یکی از پست های منتشر شده در Reedit در تاریخ نهم اکتبر، Poloniex اعلام کرد که فرآیند خارج سازی ارزهای نام برده شده ، در ایمیلی به کاربران مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

حذف شش ارز دیجیتال از صرافی Poloniex در دستور کار قرار گرفتصرافی ارزهای دیجیتال Poloniex اعلام کرد که در حال خارج کردن ارزهای دیجیتال CALM ، PASC ، STEEM ، NAV ، GAME و LBC از لیست ارزهای دیجیتال خود میباشد. به نقل از یکی از پست های منتشر شده در Reedit در تاریخ نهم اکتبر، Poloniex اعلام کرد که فرآیند خارج سازی ارزهای نام برده شده ، در ایمیلی کاربران مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.

فرآیند خارج سازی ​

در روز ۱۵ اکتبر، خرید و فروش ارزهای دیجیتال STEEM، NAV، GAME، LBC و CLAM غیر فعال خواهد شد. این در حالیست که در روز ۲۸ اکتبر ، برداشت ارز دیجیتال LBC در این صرافی برای همیشه غیر فعال میگردد. در آخر ، PASC، STEEM، NAV، GAME و CLAM در روز ۱۵ نوامبر از لیست ارزهای دیجیتال تحت پوشش این صرافی خارج خواهند شد. پیام این صرافی برای کاربرانی که به خرید و فروش این ارزها مشغول بودند به شرح زیر است: 

لطفا قبل از اتمام زمان مشخص شده اقدام به برداشت و خارج کردن ارزهای خود نمایید! برای انجام این کار با ورود به صفحه حساب کاربری خود بر روی گزینه برداشت کلیک و پس از تکمیل فیلد آدرس کیف پول ، سرمایه خود را خارج نمایید. توجه داشته باشید ، میزان برداشت شما باید بیش از هزینه تراکنش باشد تا درخواست شما تایید شود.

همانطور که Cointelegraph در ماه سپتامبر گزارش داد ، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال Binance اقدام به حذف ۳۰ جفت ارز نمود. شایان ذکر است شش جفت ارز حذف شده ، ارزهایی بودند که در Binance Launchpad عرضه شده بودند. همچنین در ماه سپتامبر ، صرافی Upbit نیز اقدام به حذف ارزهای XMR ، DASH ، ZEC ، XHV ، TUBE و PIVX از لیست ارزهای تحت پوشش خود نمود و این ارزها را از لیست صرافی خود خارج نمود.

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398