بیت کوین گایدلاین | رونمایی از پروژه OpenLibra در کنفرانس Ethereum developer Devcon 5

موسس زیر ساخت بلاک چین Lucas Geiger ، خبر راه اندازی زیر ساخت های OpenLibra که یکی از مراحل پروژه ارز دیجیتالی فیس بوک است را رسانه ای کرد. Ethereum developer در روز ۸ اکتبر در توئیتر نوشت مرحله رونمایی و اطلاع رسانی OpenLibra توسط Geiger در کنفرانس Ethereum developer Devcon 5 انجام شد.

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

رونمایی از پروژه OpenLibra در کنفرانس Ethereum developer Devcon 5موسس زیر ساخت بلاک چین Lucas Geiger ، خبر راه اندازی زیر ساخت های OpenLibra که یکی از مراحل پروژه ارز دیجیتالی فیس بوک است را رسانه ای کرد.​ Ethereum developer در روز ۸ اکتبر در توئیتر نوشت مرحله رونمایی و اطلاع رسانی OpenLibra توسط Geiger در کنفرانس Ethereum developer Devcon 5 انجام شد. وی افزود دیدن OpenLibra در ملاء عام برای اولین بار بدن من را به لرزه انداخت. من به قدری در مورد این طرح هیجان‌ زده هستم که مایل هر کاری از دستم بر ساخته است برای آن انجام دهم!

محیطی قابل ‌اعتماد برای پروژه لیبرا ! ​

توسعه دهندگان OpenLibra در حال حاضر اقدام به انتشار اولین نسخه از نرم افزار مجازی Libra در GitHub کرده اند که در ارتباط با نرم افزار Tendermint Blockchain اجرا خواهد شد. براساس گزارش وب سایت رسمی این پروژه ، هدف از این پروژه تبدیل شدن به جایگزینی برای ارز دیجیتال فبس بوک است. ​علی ‌رغم فشار دولت ‌ها ، ما بر این باور هستیم که فیس بوک به احتمال زیاد در رسیدن به هدف خود موفق خواهد شد. دولت‌ها بر روی بازده و عملکرد خود متمرکز خواهند شد و این در حالیست که قوانین حاکم معمولا از نفوذ یک نیروی فرا ملی مانند Facebook’s Libra مقاومت میکنند. این امر دلیل اصلی ایجاد پروژه OpenLibra بوده است.

اعضای تیم همکار در پروژه OpenLibra عبارتند از Cosmos ، WireLine ، Radicle ، Chainlink ، Democracy ، BlockScience ، Synestate ، MathShop ، Web3 ، Singapore ، Ethereum ، Spacemesh ، Iclusion ، Hashed ، Cross ، Red و Kyokan. همانطور که Cointelegraph در هشتم اکتبر گزارش داد، Brad Garlinghouse مدیر عامل پرداخت Blockchain شبکه  Ripple، فکر می‌کند که فیس بوک پیش از سال ۲۰۲۳ ، قادر به را ه‌اندازی واحد پول دیجیتالی Libra نخواهد بود!​

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398