بیت کوین گایدلاین | MoneyGram از گشترش فعالیت خود با ارز دیجیتال Ripple خبر داد

عمل ساده انتقال پول از یک کشور به کشور دیگر که به طور رسمی به عنوان پول نقد شناخته می‌شود ، از مزیت‌ های اقتصادی یک بازار است. با این وجود تکنولوژی Blockchain آماده است تا تغییراتی در روش و عملکرد خود ایجاد نماید.

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

MoneyGram از گشترش فعالیت خود با ارز دیجیتال Ripple خبر دادبرآوردی از بانک جهانی در سال ۲۰۱۶ به این نکته اشاره کرد که از ۵۷۳ میلیارد دلار بازار جهانی در حدود ۴۲۲ میلیارد دلار به کشور های در حال توسعه اختصاص داشته است. ​

عمل ساده انتقال پول از یک کشور به کشور دیگر که به طور رسمی به عنوان پول نقد شناخته می‌شود ، که از مزیت‌ های اقتصادی یک بازار است. با این وجود تکنولوژی Blockchain آماده است تا تغییراتی در روش و عملکرد خود ایجاد نماید. بلاک چین در حال حاضر برای انتقالات مالی در جهان بسیار مناسب است، همان تکنولوژی که با تاثیر بر بازار ارز دیجیتال بیت کوین توانسته است کسب و کار های وابسته به وجوه ارسالی را در سراسر جهان تحت تاثیر خود قرار دهد.

Ripple از جمله شرکت ‌های معتبر برای کسانی است که از طریق یک لنز ماکرو به این فضا نگاه می‌کنند! پلتفرمی که بر اساس میزان تقاضا فعالیت کرده و ارز دیجیتال XRP به عنوان عامل اصلی پیشبرنده شرکت MoneyGram از آکوست ۲۰۱۹ میباشد. Alex Holmes ، مدیر عامل شرکت MoneyGram این مطلب را بیان کرد که ۱۰ % از تجارت شرکت او بین آمریکا و مکزیک توسط ارز دیجیتال ریپل انجام خواهد شد.

۱۰ درصد از چی؟ 

تبلیغات گسترده و مثبت در وب سایت ریپل توجه بیشتری را معطوف به این قضیه کرده است. هیجان ‌انگیز است اگر یک شرکت بتواند با استفاده از تکنولوژی ارزهای دیجیتال در حدود ۱۰ % از فعالیت های خود در تجارت بین دو کشور را با موفقیت به سرانجام رساند ، اما چه زمان به این نقطه عطف میرسد و این ۱۰ % برای کل چقدر است؟ Alex Holmes اینگونه بیان کرد که ، ۱۰ % مربوط به پلتفرم On Demand Liquidity  بوده و نشان‌ دهنده درصدی از پزو مکزیکی است که ما تجارت میکنیم. ما دلار آمریکا را دریافت و با استفاده از آن پزو مکزیک را خریداری میکنیم. در ادامه با ریپل همکاری خود را حفظ تا بتوانیم نقدینگی ایجاد نماییم.

وی افزود ما فعالیت های دیگری را نیز میتوانیم انجام دهیم که از جمله این فعالیت ها میتوان به خرید پزو فیلیپین و دلار استرالیا اشاره نمود. وی در پایان افزود ، موفقیت واقعی با پیوستن سایر شرکت ها به این پلتفرم حاصل خواهد شد ، بنابراین این پروژه هنوز اوایل راه است! به دلیل عدم تمایل وی به افشای میزان کسب ‌و کار ذکر شده ، او بیشتر تمایل به صحبت در مورد پتانسیل این فناوری برای تسهیل معاملات بین‌المللی داشت.​

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

یکشنبه, 12 آبان 1398