بیت کوین گایدلاین | اعلام لیست شدن OmiseGO و PAX Gold در صرافی Kraken

بورس اوراق بهادار سانفرانسیسکو Kraken ، خبر لیست شدن توکن های OmiseGO با و PAX Gold اعلام کرد. براساس یک مطلب انتشار یافته در روز ۲۸ اکتبر، کاربران این صرافی قادر خواهند بود تا از تاریخ ۲۹ اکتبر به خرید ، هولد و ترید با دو ارز نام برده بپردازند.

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

اعلام لیست شدن OmiseGO و PAX Gold در صرافی Krakenبورس اوراق بهادار سانفرانسیسکو Kraken ، خبر لیست شدن توکن های OmiseGO و PAX Gold اعلام کرد! براساس یک مطلب انتشار یافته در روز ۲۸ اکتبر، کاربران این صرافی قادر خواهند بود تا از تاریخ ۲۹ اکتبر به خرید ، هولد و ترید با دو ارز نام برده بپردازند.Kraken جفت ارزهای بین OMG و PAXG با Bitcoin و Ethereum ، همچنین با مانند یورو و دلار آمریکا را نیز در دسترس کاربران قرار خواهد داد. OmiseGO مقیاسی مالی مبتنی بر Ethereum است. بر اساس مطالب منتشر شده در مطبوعات و با استناد بر مطالب Coin360 ، سرمایه گذاری OMG در حدود ۱۵۰ میلیون دلار و میزان رشد روزانه آن در حدود ۸ درصد ارزیابی شده است.​

در اوایل این ماه ، OmiseGo عضو اتحاد پروتکل جهانی ، که ائتلافیست متشکل از شرکت‌های Blockchain و شرکت های متمرکز بر ارزهای دیجیتال شد تا برنامه جهانی پروتکل UPT را در تکنولوژی پردازش پرداخت خود بگنجانند. OmiseGo قصد دارد به سهامداران اجازه دهد تا از استیبل کوین ها برای خدمات مالی ، جمع ‌آوری مالیات و پرداخت هزینه های تراکنش استفاده نمایند.

PAXG، یک توکن بر پایه رمز نگاری Ethereum ERC-20 است و ارزش آن به ارزش بازار طلا گره خورده ‌است و در حال حاضر با ۱،۴۹۸.۳۷ دلار معامله میشود. گزارش‌ ها حاکی از آن است که هر توکن PAXG توسط یک اونس طلا در لندن حمایت میشود. ​براساس اطلاعات منتشر شده توسط Coin360 ، Kraken دوازدهمین بورس بزرگ ارزهای دیجیتال با حجم تجارت ۲۴ ساعته است و گردش مالی آن در روز گذشته ۱۶۷.۹ میلیون دلار گزارش شده است.

WebSockets private API​

پیش از این در اکتبر، Kraken اعلام کرد که API برنامه خود را در دسترس قرار داده ‌است و اضافه کرد که دو پیام اول API زمانیکه از آغاز ماه اکتبر در حالت بتا بود ، به همه کاربرانش ارسال شده است. با توجه به اطلاعات دریافتی از صرافی ، این دو پیام در قسمت درخواست های باز به کاربران نمایش داده میشوند و در زمان ثبت دستور جدید ، بروز رسانی خواهند شد. ​

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398