بیت کوین گایدلاین | کسب ۵ میلیون ین معادل ۴.۶ میلیون دلار توسط Huobi ژاپن

بورس ارزهای دیجیتال Huobi ژاپن ، ۵ میلیون ین معادل ۴.۶ میلیون دلار از گروه محصولات مالی – FPG – که یکی از اپراتور های تجاری مالی است ، بدست آورده است. این موفقیت در یک خبر رسمی منتشر شد و در روز ۲۵ اکتبر در Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد.

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

کسب ۵ میلیون ین معادل ۴.۶ میلیون دلار توسط Huobi ژاپنبورس ارزهای دیجیتال Huobi ژاپن ، ۵ میلیون ین معادل ۴.۶ میلیون دلار از گروه محصولات مالی – FPG – که یکی از اپراتور های تجاری مالی است ، بدست آورده است. ​این موفقیت در یک خبر رسمی منتشر شد و در روز ۲۵ اکتبر در Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد.

اوراق بهادار دیجیتالی ​

Huobi ژاپن ، از زیر مجموعه ‌های شرکتی فعال در زمینه ارزهای رمز نگاری شده در سنگاپور است که به تریدر های ۱۳۰ کشور خدمات رسانی می‌کند. ​این پلتفرم در ماه ژانویه به عنوان یک نهاد کاملا سازگار پس از ادغام با BitTrade ، یکی از ۱۶ صرافی های ارزهای دیجیتال راه اندازی شده در آن زمان که تحت نظارت سازمان حمایت مالی ژاپن و آژانس خدمات مالی – FSA – قرار داشت. ​براساس اعلامیه FPG و Huobi ژاپن ، به طور مشترک بر تامین حمایت از دارایی ‌های مالی و روش‌ های جدید پرداخت ها متمرکز خواهند شد. ​علاوه بر این، گروه FPG اذعان کرد که ما پیش‌بینی میکنیم که با ترکیب تخصص خود به عنوان یک اپراتور تجاری با تکنولوژی Blockchain Japan ، گامی موثر در دیجیتالی شدن بازار اوراق بهادار ژاپن برداشته خواهد شد. ​

نظام نظارتی ارزی ژاپن ​

مجوز برای کلیه مبادلات ارزهای دیجیتال پس از زمان اصلاح قانون پرداخت کشور در آوریل ۲۰۱۷ در ژاپن ، الزامی است! در پی یک حمله سایبری در ژانویه ۲۰۱۸ که خسارتی بالغ بر ۵۳۲ میلیون دلار به بار آورد ، دریافت مجوز های لازم برای مبادلات ارزهای دیجیتال را الزامی نموده است. Coincheck در ماه ژانویه سال جاری موفق به دریافت مجوز FSA شده است. سایر گواهینامه های تبادلات مالی مانند LVC نیز در ماه سپتامبر صادر شده اند.​ Huobi در سال ۲۰۱۳ در چین تاسیس شد اما از زمان سرکوب پکن در مبادلات ارزهای دیجیتال در سپتامبر ۲۰۱۷ ، دفتر مرکزی آن در سنگاپور مستقر شده است. ​

آگوست سال جاری ، شرکت Elementus – سازمانی فعال بر پایه تکنولوژی بلاک چین – مستقر در نیویورک اقدام به انتشار گزارشی تحقیقاتی کرد که با استناد بر این گزارش ، تقریبا ۵۰ درصد از کل برداشت ‌های PlusToken که طرحی پونزی رمز نگاری شده است ، از طریق بستر های نرم افزاری Huobi پردازش شده ‌است!

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398