بیت کوین گایدلاین | فعالیت غول استخراج ارزهای دیجیتال Canaan Creative در ایلات متحده

غول صنعت استخراج ارزهای دیجیتال چین Canaan Creative ، به سازمانی تجاری در ایالات ‌متحده تبدیل شده ‌است. در روز ۲۸ اکتبر ، Canaan برای اولین عرضه عمومی IPOبا کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا SEC ، با درخواستی 400 میلیون دلاری مواجه شد. این در زمانی اتفاق افتاد که این سازمان در حال برنامه ریزی برای ثبت آن در Nasdaq بود!

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

فعالیت غول استخراج ارزهای دیجیتال Canaan Creative در ایلات متحدهغول صنعت استخراج ارزهای دیجیتال چین Canaan Creative ، به سازمانی تجاری در ایالات ‌متحده تبدیل شده ‌است. ​در روز ۲۸ اکتبر ، Canaan برای اولین عرضه عمومی IPO با کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا SEC ، با درخواستی ۴۰۰ میلیون دلاری مواجه شد. این در زمانی اتفاق افتاد که این سازمان در حال برنامه ریزی برای ثبت آن در Nasdaq بود!​ در ماه ژوئیه ، Canaan درخواستی ۲۰۰ میلیون‌ دلاری برای عرضه اولیه پیشنهاد کرد اما اطلاعات رسمی فرم F-1 تا امروز علنی نشد. ​

در صورت موفقیت، Canaan که یکی از سه شرکت بزرگ استخراج در چین در کنار Bitmain و Yibang International است ، می‌تواند اولین شرکت استخراج ارزهای دیجیتال در چین باشد که در آمریکا به صورت عمومی معامله خواهد شد. Bitmain پیش از انتشار لیست IPO خود در هنگ کنگ در ماه مارس ، اقدام به ثبت درخواست لیست IPO خود در ایالات متحده را برای SEC ارسال کرده بود.​ براساس گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، سازمان Canaan به درآمدی ۳۹۴  میلیون دلاری در سال ۲۰۱۸ رسیده و درآمد خالص این سازمان ۸.۳ میلیون دلار بوده است. با این وجود ، طراحان و تولید کنندگان ماشین‌ آلات استخراج بیت کوین در سال ۲۰۱۹ با افتی از سقف ۴۵.۸ میلیون مواجه شده است.

بزرگترین فارم استخراج 

Canaan بزرگ‌ترین فارم استخراج ارزهای دیجیتال جهان را افتتاح کرد. ​بزرگ‌ترین رقیب Canaan در استخراج ، Bitmain است! بر اساس ادعای موجود بزرگترین تاسسات موجود در جهان برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین – BTC – در Rockdale تگزاس ، با فعالیت Bitmain تاسیس شده است. از دیگر ارگان هایی که در این پروژه فعالیت کرده اند میتوان به بخش توسعه شهری و شرکت فن‌آوری کانادایی DMG Blockchain اشاره نمود.

مدیر پروژه Rockdale در شرکت Bitmain، اظهار داشت که راه ‌اندازی این تاسیسات برای توسعه برنامه ‌های توسعه جهانی حائز اهمیت است. Clinton Brown افزود ، منابع انرژی پایدار و کارآمد دولت برای پشتیبانی از آنچه که وی معتقد است مقیاس اجتناب ناپذیر رشد صنعت معدن است ، اساسی خواهد بود! ​

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398