بیت کوین گایدلاین | اعلام نظر Brian Brooks در رابطه با ساخت ارز دیجیتالی دلار آمریکا

در روز ۴ ماه نوامبر ، بروکس پرسید که آیا دولت آمریکا باید دلار دیجیتال ایجاد کند یا اینکه بخش خصوصی می‌تواند این کار را به طور موثر انجام دهد یا نه؟ پاسخ به این پرسش ، طبق گفته او ، بهترین مسیر پیش روی است و می‌گوید : بهترین راه پیش رو این است که از ظرفیت قابل ‌توجه کشور ما برای نوآوری بهره برده شود.

اخبار ارزهای دیجیتال

Oops! image is not available...

اعلام نظر Brian Brooks در رابطه با ساخت ارز دیجیتالی دلار آمریکارئیس حقوقی Coinbase ، احساس میکند که دولت ایالات متحده باید یک گام به عقب بردارد و به بخش خصوصی اجازه دهد تا ارز دیجیتالی دلار آمریکا را ایجاد کند!

بخش خصوصی باید فنآوری را بسازد 

در ۴ نوامبر ، Brian Brooks پرسید که آیا دولت آمریکا باید دلار دیجیتال ایجاد کند یا اینکه بخش خصوصی میتواند این کار را به طور موثر انجام دهد یا نه؟ پاسخ به این پرسش ، طبق گفته او ، بهترین مسیر پیش روی است و میگوید : بهترین راه پیش رو این است که از ظرفیت قابل توجه کشور ما برای نوآوری بهره برده شود و همچنین منعکس کننده عملکرد تاریخی دولت در زمینه تعیین ریل های گسترده برای نوآوری شخصی در سیستم مالی است. این به این معنی است که به نوآوران اجازه اختراع داده شود در حالیکه به دولت نیز اجازه تنظیم داده میشود. به طور خلاصه : بخش خصوصی باید فنآوری را بسازد و بخش دولتی باید سیاستهای پولی را تعیین کند! 

بروکس با این نظر موافق است که ایالاتمتحده به ایفای نقش رهبری در نوآوری تکنولوژی پرداخته است اما ابتکار باید این نکته را در نظر گرفت که بخش خصوصی هم در این زمینه بی تاثیر نبوده است. وی نگران است که این رفتار دولت باعث خفه کردن دنیای ارزهای دیجیتال و از توقف زیربنای Blockchain شود. بروکس افزود ، ایالات متحده آمریکا بدون اعمال کنترل های غیر ضروری بر تصمیمات فناوری که امکان دسترسی بیشتر به سیستم مالی ما را دارند پیشرو باشد. این کار باعث اعتماد سازی بین افراد و موسسات میشود در حالیکه هنوز قدرت و اختیارات بانک های مرکزی پا برجا باشد. 

رقابت با چین

​​​​​​Mike Wasyl ، مدیر عامل شرکت در DeerCreek ، یک شرکت استراتژی شرکت محور که در سراسر آسیا - اقیانوسیه و آمریکا کار میکند ، اخیرا احساسات مشابهی را در زمانی که گفته بود ایالات متحده در تلاش است تا راه خود را برای نوآوری تنظیم نماید تکرار کرد. تلاش برای قانونمند کردن راه فناوری و اینکه باید به دنبال پیگیری فعالانه بانک مرکزی چین از ارزهای دیجیتال کمی هوشیارانه تر عمل نماید. چین در حال تبدیل این بازی به یک بازی بزرگ است! آنها میخواهند کنترل را حفظ کنند و به عنوان رهبر دیده شوند. بنابراین تصمیم گیری برای ساخت بلاک چین و عمومی بودن آن ، همانطور كه ​​اخیراً دیدیم ، علاقه زیادی را برانگیخته است!​

 

برای مشاهده متن اصلی خبر کلیک کنید

 

سایر مطالب خبری

Oops! image is not available...

یکشنبه, 19 آبان 1398

Oops! image is not available...

چهارشنبه, 15 آبان 1398

Oops! image is not available...

یکشنبه, 12 آبان 1398